Kutná Hora - Hvězdičkový závod, 1. závod
Kategorie 7 - 8 let, Hvězdičky
- Nikola Johnová - 1. místo
19.05.2024
Hradec Králové - BAT, 4. kolo, 19.5. 2024
18.05.2024
Poděbrady - FISAF, I. VT
12.05.2024
Praha - Aerobic a Dance League
11.05.2024
Pardubice - Perníková kopretina
8.05.2024
Poděbrady - BAT 2024, 3. závod
5.05.2024
Dubňany - Fisaf II. a III. VT
4.05.2024
Praha - Žij pohybem, III. ligový závod, FT1
28.04.2024
Olomouc - FISAF, I. VT
27.04.2024
Náchod - BAT 2024, 2. závod
21.04.2024
Železný Brod - Fisaf II. a III. VT
14.04.2024
Louny - FISAF, I. VT
7.04.2024
Kutná Hora - BAT 2024, 1. závod
6.04.2024
Praha - Žij pohybem, II. ligový závod, FT2
24.03.2024
Praha - Petřiny, FISAF II. a III. VT
17.03.2024
Kladno - FISAF, I. VT
15.03.2024
Sportovec roku 2023 v Novém Městě nad Metují
9.03.2024
Belgian Open Championship SA&FT 2024
20.01.2024
Nové Město nad Metují - BAT SAMC 5. kolo a Finále
18.11.2023
Poděbrady - BAT SAMC, 4. kolo, 18. 11. 2023
12.11.2023
Železný Brod - Fisaf II. a III. VT
11.11.2023
Praha - Žij pohybem, SAMC
27.10.2023
Belgie, Gent - MS ve sportovním aerobiku
21.10.2023
České Budějovice - FISAF AEROBIC 2023, III.VT
15.10.2023
Hradec Králové - BAT, 3. kolo, 15.10.2023
15.10.2023
Kladno - FISAF MČR, I. VT
7.10.2023
Louny - FISAF AEROBIC & FITNESS 2023, III.VT
1.10.2023
Jičín - BAT, 2. kolo
1.10.2023
Plzeň - FISAF AEROBIC & FITNESS, I.VT
23.09.2023
Otrokovice - FISAF AEROBIC & FITNESS, III. VT
17.09.2023
Kutná Hora - BAT SAMC 2023, 1. kolo
10.06.2023
Náchod - BAT 2023, 5. kolo a Finále
4.06.2023
Praha - Žij pohybem, IV. ligový závod a Finále
3.06.2023
FISAF INTERNATIONAL European Sports Aerobics & Fit
28.05.2023
Jindřichův Hradec - FISAF AEROBIC&FITNESS, III. VT
21.05.2023
Pardubice - Perníková kopretina
14.05.2023
Poděbrady - BAT 2023, 4. kolo
13.05.2023
Praha - Žij pohybem, III. ligový závod
7.05.2023
Poděbrady - FISAF AEROBIC&FITNESS, III. VT
6.05.2023
Hradec Králové - BAT, 3. kolo
29.04.2023
Otrokovice - FISAF AEROBIC & FITNESS 2023, I.VT
22.04.2023
Praha - Žij pohybem, II. ligový závod
15.04.2023
Jičín - BAT, 2. kolo
15.04.2023
Louny - FISAF AEROBIC & FITNESS 2023, I.VT
15.04.2023
Rychnov nad Kněžnou - O rychnovský pohárek 2023
1.04.2023
Kutná Hora - BAT, 1. kolo
26.03.2023
Říčany - FISAF AEROBIC&FITNESS, III. VT
19.03.2023
Praha - FISAF AEROBIC&FITNESS, I. VT
12.03.2023
Belgie, Zaventem - SA
4.03.2023
Praha - Žij pohybem, I. ligový závod
26.02.2023
Kutná Hora - TOP TEN AEROBIC
28.01.2023
Kutná Hora - Hvězdičkový aerobik, 3. závod
7.01.2023
Kutná Hora - Tříkrálový aerobik
10.12.2022
Kutná Hora - BAT SAMC 2022 - Finále
20.11.2022
Hradec Králové - BAT SAMC 20. 11. 2022
5.11.2022
Jičín - BAT SAMC, 3. kolo, 5. 11. 2022
22.10.2022
České Budějovice - Fisaf, II. VT, 22. 10. 2022
16.10.2022
Kladno - Fisaf, I. VT
15.10.2022
Poděbrady - BAT SAMC, 2. postupové kolo
8.10.2022
Louny - Fisaf II. VT, 8.10.2022
2.10.2022